• Fresh
Charm Hangers Ronde Antiek Zilver Droom Bericht 15x12mm, 50 Stuks (B22065)

Charm Hangers Ronde Antiek Zilver Droom Bericht 15x12mm, 50 Stuks (B22065)

Rating 
€ 2.28

Nummer
Bestaan

-3.97/lot Gratis Verzending! Charm Hangers Ronde Antiek Zilver "Droom" Bericht 15x12mm, 50 Stuks Materiaal : Zink legering (Cadmium Vrij) Size Ongeveer : 15mm x 12mm (5/8 "x 4/8")
Hole size : 2mm (1/8 ") Dikte : 1.7mm (1/8")
Conversie : 1 inch = 25.4mm of 1mm = 0.0393 inch Kleur Antiek Zilver Hoeveelheid U krijgt 50 van dit item op de catalogusprijs Deel Geen.B22065 Note. Over ONSDe reis van onze sieraden supply business gestart in2001, Wanneer er waren alleen 2 leden in ons team. Nu hebben we ontwikkeld om een team met meer dan 300 medewerkers in Azië,Europa En Amerika. En we zijn trots om kralen en sieraden Benodigdheden aan klanten over de wereld. We nog herinneren hoe blij toen we onze eerste orde in 2001, die gemotiveerd ons om elke bestelling van u.Als de terugkeer naar de kans u hebben gegeven aan ons, beginnen we onze business op Aliexpress onze goede items en service aan meer en meer kopers.Verpakking Detail Elke bestelling is verzonden gebruik Bubble envelop Of Multil ayer doos. Het beschermt de items tegen beschadiging in transit, wanneer het bereikt elke customers'hand.Over Verzending Betaalmethoden Gewoon vertrouwen op ons betalen via Ali Express Escrow via Visa,Master Card,QIWI,Western Union, En Bank Transfers. Uw betaling wordt pas vrijgegeven om ons nadat u bevestigen dat u de goederen ontvangen.Feedback & After-Service Het is gewaardeerd dat u laat ons Positieve feedback Als u tevreden bent met onze artikelen en service. Gewoon gerust contact met ons op de eerste keer wanneer aan een probleem, we hebben meer dan tien jaar waardevolle ervaring in dit gebied, als een resultaat we kunnen elk probleem voor u. Gelieve niet verlaten negatieve feedback of open een geschil. Ons vertrouwen,Eventuele ongevallen zal worden opgelost. Gelieve De APP te genieten MEER KORTING : ) Welkom om Mooie Kralen!Onze Sieraden business gestart in2001 En op dat moment waren er alleen 2 leden in ons team.

Productgegevens

is_aangepast:
Ja
Stijl:
Classic
Geslacht:
Vrouwen
Pendels:
Slide
Materiaal:
Hout
Metalen:
Zinc Alloy
Shapepattern:
Rond
Modelnummer:
B22065
Fijn of mode:
Mode
Aritkeltype:
Pendels
Merknaam:
Doreen Box

Beste verkopers